درباره ما

معرفی

شرکت مهندسی پزشکی احیا درمان پیشرفته

شرکت احیا درمان پیشرفته اولین تولید کننده دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و دستگاه های ماشین بیهوشی، تنها تولید کننده دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و همچنین تولید کننده دستگاه CT Scan در ایران می باشد. این شرکت در ابتدا اقدام به واردات و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه ونتیلاتور مراقبت ویژه و دستگاه ماشین بیهوشی از کمپانی MEDEC در ایران نمود و بعد ازآن با توجه به کسب تجربه و انتقال دانش فنی و تکنولوژی تولید محصولات مذکور در ایران موفق به تولید مستقل در محل کارخانه خود در شهرک صنعتی توس گردید و در اقدام بعدی موفق به دریافت پروانه تولید مستقل دستگاه های مذکور و همچنین مجوز دانش بنیان برای دستگاه ونتیلاتور مراقبت ویژه خود شد. این شرکت ضمن دریافت تاییدیه از مراجع داخلی و همچنین متخصصین کمپانی MEDEC در خصوص کیفیت مطلوب و مناسب تولیدات خود موفق به کسب استاندارد بین المللی CE اروپا برای سه محصول خود شد. شرکت احیا درمان پیشرفته با دارا بودن سابقه 13 ساله در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و آشنایی با چالش های موثر در زمینه تولید، فروش، ارائه خدمات پس از فروش و نیز صادرات گام بعدی خود را در مسیر تولید دستگاه CT Scan برداشته و با بهره گیری از دانش فنی مناسب و متخصصین مجرب خود و همچنین سابقه ای خوش نام در زمینه ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های CT Scan، اقدام به انتقال تکنولوژی تولید این دستگاه از کمپانی Neusoft نموده و موفق به دریافت پروانه مونتاژ این محصول در ایران گردید.

شرکت احیا درمان پیشرفته با دارا بودن 14 سال سابقه فعالیت موثر در زمینه تولید، فروش، خدمات پس از فروش و صادرات تجهیزات پزشکی و با بهره گیری از متخصصین مجرب و مهندسین کارآزموده توانسته نیاز قابل توجهی از بازار داخل را به خوبی پاسخگو باشد به گونه ای که تعداد قابل توجه دستگاه های تولید شده در خط تولید این شرکت و تعداد مراکزی که از این دستگاه ها استفاده می نمایند و همچنین رضایت اعلام شده توسط مراکز فوق گواه این ادعا می باشد.
در زمینه صادرات و معرفی محصولات تولید شده توسط شرکت احیا درمان پیشرفته به بازار جهانی این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از دانش فنی و همچنین سابقه فعالیت مناسب خود در بازار داخلی و خارجی، میزان صادرات خود را گسترش داده و با توجه به نیاز بازار جهانی اقدام به صادرات بیشتر دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و ماشین بیهوشی خود نماید.
در زمینه افزایش سبد کالاهای تولید شده توسط این شرکت در نظر دارد تا با استفاده از توانمندی های موثر و بهره مندی از کارشناسان و متخصصان زبده خود محصولاتی با تکنولوژی کاملا بومی سازی شده و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در داخل تولید نماید. همچنین در نظر دارد تنوع محصولات خود را از نظر کاربری افزایش داده و ضمن انتقال تکنولوژی اقدام به تولید مستقل محصولات در داخل نماید.
در زمینه افزایش تعداد خط تولید این شرکت در نظر دارد تا با احداث کارخانه ای جدید در استان خراسان رضوی ضمن اشتغال زایی در منطقه میزان تولیدات خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

شرکت احیا درمان پیشرفته در سال 1383 تاسیس شد و در زمینه واردات و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های ونتیلاتور های مراقبت ویژه و دستگاه های ماشین بیهوشی اقدام به فعالیت نمود و توانست نمایندگی شرکت MEDEC بلژیک را در ایران از آن خود کند.
در سال 1390 این شرکت مجوز و پروانه SKD و CKD دستگاه های ونتیلاتور های مراقبت ویژه و دستگاه ماشین بیهوشی را در محل کارخانه شرکت احیا درمان پیشرفته واقع در شهرک صنعتی توس مشهد دریافت کرده و از این زمان قدم در راه تولید این دستگاه ها نمود. این شرکت بواسطه تجربیات بدست آمده و همچنین با بهره گیری از متخصصان و مهندسان ایرانی توانست در تولید پیشرفت قابل توجهی داشته باشد و نهایتا در سال 1393 به یک شرکت با تولید مستقل دستگاه های فوق تبدیل شد. تولید این شرکت بصورت قطعه به قطعه در ابتدا تایید مراجع داخلی را دریافت نمود و سپس به کمپانی MEDEC ارسال شده و توانست تاییدیه متخصصان آن ها را نیز دریافت نماید. میزان تولیدات این شرکت و کیفیت تولیدات به مرحله ای رسید که این شرکت توانست در همان سال 1393 پروانه تولیدات خود را از CKD به تولید مستقل ارتقا دهد و به عنوان یکی از تولید کننده های این محصول معرفی گردد. در حال حاضر در شرکت احیا درمان پیشرفته تنها تولید کننده دستگاه ونتیلاتور تنفسی در ایران می باشد.
با توجه به تولیدات مستقل این شرکت و به دلیل اینکه 80 درصد تولیدات در داخل انجام می شود، در سال 1395 موفق به کسب مجوز دانش بنیان برای محصول ونتیلاتور مراقبت ویژه می گردد و قدم در راه تولید محصولات جدید در این شاخه مهندسی می نماید.
این شرکت بعد از دریافت مجوزهای داخلی مبنی بر کیفیت مطلوب و قابل قبول برای تولیدات خود توانست استاندارد بین المللی اروپا CE را برای سه محصول خود دریافت نماید که این امر مهر تاییدی بر کیفیت خوب دستگاه های تولید شده در این شرکت می باشد.
باتوجه به سابقه تولید این شرکت در زمینه دستگاه های ونتیلاتور مراقبت ویژه و دستگاه ماشین بیهوشی و بررسی و مرتفع نمودن چالش های پیش رو در مراحل تولید گام بلند تری در صنعت تولید تجهیزات پزشکی برداشته و در سال 1396 اقدام به دریافت و انتقال تکنولوژی تولید دستگاه های CT Scan از کمپانی Neusoft نمود و در همان سال توانست پروانه مونتاژ دستگاه مذکور را دریافت نماید.

ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت

همکاران ما